KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9029060

nr 902 9060

Blandteknik

Helga Bartels, "Blåskymning", monogramsignerad, HB, 13x18

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juli 2014
kl 19:07:54

30/6 16:52:21 1      Vinnande bud